Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tłumy na otwarciu H&M w Lublinie (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez uhefiuw, 9 listopada 2012 r. o 17:38 Powrót do artykułu
człowieku wiesz co to znaczy deb***??? nie oceniaj innych swoja miara??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehhh... lubelaczki nie mam juz do was siły. Chińskich szmat wystarczy dla całgo ubogiego lublina. Nie musicie stać po nie w kolejkach - serio. Na pomarańcze też się tak rzucacie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodywykształcony napisał:
Ehhh... lubelaczki nie mam juz do was siły. Chińskich szmat wystarczy dla całgo ubogiego lublina. Nie musicie stać po nie w kolejkach - serio. Na pomarańcze też się tak rzucacie ?
Ehhh wydaje mi się że robili cię przez telefon i impusów zabrakło zryty malkontencie !!! Takie żałosne myślenie do niczego nie doprowadza ,a tak wg to chyba nie dostrzegasz jak Lublin się diametralnie zmienia skoro nadal sądzisz że jest tak biednie , może ty żyjesz biedą ..ale ja już nie wnikam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dortka na otwarciu mody, a co ze zwolnieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karr napisał:
Ehhh wydaje mi się że robili cię przez telefon i impusów zabrakło zryty malkontencie !!! Takie żałosne myślenie do niczego nie doprowadza ,a tak wg to chyba nie dostrzegasz jak Lublin się diametralnie zmienia skoro nadal sądzisz że jest tak biednie , może ty żyjesz biedą ..ale ja już nie wnikam.
No już już obszarniku ty mój :* Opowiadaj co kupiłeś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, trochę kultury... Osobiście poczułam się urażona, mimo, że nie było mnie na otwarciu H&M. Po co obrażać innych, ja się pytam? Sprawia to komuś przyjemność? Miasto jak każde inne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto nasz kraj pod wladza liberalow i zydostwa. aby tylko ostatni grosz od ludzi wycyckac i wmowic im ze to taka zachodnia moda. polskie a nie opce prudukty nalezy zachwalac i w promocji polska mlodziez wychodzi pod tymi rzadami na glopkow a jak cos nowego i patriotycznego powstaje, to policja juz ma instrukcje, jak zastraszyc, stlamsic i opluc gdzie wasz patriotyzm i zrozumienie problemow przed jakimi stanal kraj w obliczu zdrady najwazniejszych czy Polska majac takie pokolenia mlodziezy moze liczyc na wyzwolenie spod jarzma rosyjsko-niemiecko zydowskiego? prawdziwy patriota zachowuje pamiec o najwazniejszych Polakach w historii i w przededniu miesiecznicy okrutnej zbrodni nie idzie do zachodniego sklepu, tylko skupia sie na najwazniejszych dla calego narodu sprawach. Bog Chonor i Ojczyzna Tak nam dopomoz Bog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada! Otworzyli sklep z ubraniami i pół Lublina musiala to zobaczyc, ehhh. A kiedy uslyszymy, ze w Lublinie jakas znana firma otworzyla fabryke i dała 500 osobom prace? Czy w tym miescie to tylko galerie, butiki i koscioly sie buduje??? Kiedy jakis przemysł? Jakas fabryka? Jakas praca dla ludzi z wyższym wykształceniem??? Kiedy w ogole jakas praca pomijajac telemarketing i budki z kebabami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lola napisał:
dziadek z laską, pewnie pierwsza grupa inwalidzka, stał 140 minut, paranoja, jakby coś za darmo rozdawali, nie pojmuje tego społeczeństwa, konsumpcjonizm i deb***izm ludzi jest na tak wysokim poziomie, że dla mnie jest nie do ogarniecia...
HM to samo jest na każdym wiejskim targu tylko 20 razy taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lola napisał:
dziadek z laską, pewnie pierwsza grupa inwalidzka, stał 140 minut, paranoja, jakby coś za darmo rozdawali, nie pojmuje tego społeczeństwa, konsumpcjonizm i deb***izm ludzi jest na tak wysokim poziomie, że dla mnie jest nie do ogarniecia...
Ale jak w kolejce do lekarza postoi 15 minut to mało się nie zesra!!! i awanturę robi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co ci ludzie się tak biją? O ten BADZIEW? Masakra Wieś tańczy i śpiewa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybki. napisał:
oto nasz kraj pod wladza liberalow i zydostwa. aby tylko ostatni grosz od ludzi wycyckac i wmowic im ze to taka zachodnia moda. polskie a nie opce prudukty nalezy zachwalac i w promocji polska mlodziez wychodzi pod tymi rzadami na glopkow a jak cos nowego i patriotycznego powstaje, to policja juz ma instrukcje, jak zastraszyc, stlamsic i opluc gdzie wasz patriotyzm i zrozumienie problemow przed jakimi stanal kraj w obliczu zdrady najwazniejszych czy Polska majac takie pokolenia mlodziezy moze liczyc na wyzwolenie spod jarzma rosyjsko-niemiecko zydowskiego? prawdziwy patriota zachowuje pamiec o najwazniejszych Polakach w historii i w przededniu miesiecznicy okrutnej zbrodni nie idzie do zachodniego sklepu, tylko skupia sie na najwazniejszych dla calego narodu sprawach. Bog Chonor i Ojczyzna Tak nam dopomoz Bog
To jest nic innego,tylko nabijanie kasy kolejnemu żydowi,którą to potem lokuje na kontach w Szwajcarii czy na Kajmanach,a TUSK szuka pieniędzy w naszych kieszeniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szacunek za organizację, zapanować nad takim tłumem... brawa dla ochrony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karr napisał:
chyba nie dostrzegasz jak Lublin się diametralnie zmienia skoro nadal sądzisz że jest tak biednie , może ty żyjesz biedą ..ale ja już nie wnikam.
Lublin się zmienia bo otworzyli sklep z ciuchami ?? hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinio napisał:
Żenada! Otworzyli sklep z ubraniami i pół Lublina musiala to zobaczyc, ehhh. A kiedy uslyszymy, ze w Lublinie jakas znana firma otworzyla fabryke i dała 500 osobom prace?
Prędzej usłyszysz o kolejnym zamykaniu niż otwieraniu. (Żagiel, Protektor itd..)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lublin się zmienia bo otworzyli sklep z ciuchami ?? hahaha
Ja pier... nie sądziłem że to w taki idiotyczny sposób odbierzeż!! ,chyba logiczne że nie tylko przez to ,chodzi mi mi.in. o lotnisko ,obwodnice, CSK ,COZL i wiele wiele innych !!! Zastanów się !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko to w Świdniku powstaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A żyd aż ręce zaciera......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no rece opadaja lol gdyby to byl jeszcze marka ktorej w lublinei do tej pory rozumiem chociazby zara czy gap a tu zwykly h&m po prostu wiecej ciuchow lol az przykro ze zyje sie w tak proznym spoleczenstwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁUPI JAK POLAK........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...